Top 10 Śmieszne pomysły na biznes, które zarobiły miliony dla twórców

Biznes jest śmieszny, kiedy nie przynosi dochodu. Jeśli przynosi pieniądze, przestaje być śmieszny… Nawet, jeśli jest śmieszny.

10.Santa Mail

Rodzice na całym świecie chcąc zaserwować swoim maluchom nieco frajdy, zamawiają list od świętego mikołaja. Wydatek nie jest zbyt duży – 9.95$ za uśmiech malca wydaje się być sprawiedliwą ceną. Z takiej opcji skorzystało ponad 300 kilkadziesiąt tysięcy klientów, czyniąc w ten sposób pomysłodawcę milionerem.

9.Alibi dla nieobecnych w pracy

Alibi dla nieobecnych w pracy Czasami zdarza się, że po prostu nie chce ci się iść do pracy... czasami nawet do pięciu dni w tygodniu. Co zrobić, gdy w końcu postawisz na swoim i zostaniesz w domu? Tak, masz rację - możesz iść do lekarza i udawać grypę, albo po prostu zamówić alibi od wirtualnego dostawcy wymówek. Za jedyne $9.95 jesteś usprawiedliwiony i masz pewność, że będzie do czego wracać. Co miesiąc tysiące pracowników korzysta z tej możliwości

Czasami zdarza się, że po prostu nie chce ci się iść do pracy… czasami nawet do pięciu dni w tygodniu. Co zrobić, gdy w końcu postawisz na swoim i zostaniesz w domu? Tak, masz rację – możesz iść do lekarza i udawać grypę, albo po prostu zamówić alibi od wirtualnego dostawcy wymówek. Za jedyne $9.95 jesteś sprawiedliwiony i masz pewność, że będzie do czego wracać. Co miesiąc tysiące pracowników korzysta z tej możliwości

8.Vocation Vacations

Vocation Vacations Wakacje to dla większości ludzi czas odpoczynku i trudno byłoby się z tym nie zgodzić, gdyby nie sukces projektu Vocation Vacations. Twórcy doszli do wniosku, że wakacje mogą też służyć do spróbowania swoich sił w niecodziennych zawodach, które zawsze chcieliśmy wykonywać - albo przynajmniej się w nich sprawdzić. Dzięki założycielom firmy, możesz sprawdzić, czy w alternatywnej rzeczywistości dałbyś radę pracować jako kowal, opiekun zwierząt czy pracownik winnicy. Ludzie płacą więc za możliwość pracy w wakacje, dzisiaj Vocation Vacations są częścią  PivotPlanet

Wakacje to dla większości ludzi czas odpoczynku i trudno byłoby się z tym nie zgodzić, gdyby nie sukces projektu Vocation Vacations. Twórcy doszli do wniosku, że wakacje mogą też służyć do spróbowania swoich sił w niecodziennych zawodach, które zawsze chcieliśmy wykonywać – albo przynajmniej się w nich sprawdzić. Dzięki założycielom firmy, możesz sprawdzić, czy w alternatywnej rzeczywistości dałbyś radę pracować jako kowal, opiekun zwierząt czy pracownik winnicy. Ludzie płacą więc za możliwość pracy w wakacje, dzisiaj Vocation Vacations są częścią PivotPlanet

7.Lucky Wishbone Co

Lucky Wishbone Co W stanach zjednoczonych na święta dziękczynienia łamie się część indyka zwaną wishbone - z założenia dzięki temu wypowiedziane w trakcie tej czynności życzenie ma się spełnić. Facet ze zdjęcia założył, że każdy chciałby mieć szansę na spełnienie swojego życzenia - a indyków brakuje - dlatego zaczął produkować plastikowe wishbone. Dzięki temu zarobił miliony dolarów, a ty ile zarabiasz?

W stanach zjednoczonych na święta dziękczynienia łamie się część indyka zwaną wishbone – z założenia dzięki temu wypowiedziane w trakcie tej czynności życzenie ma się spełnić. Facet ze zdjęcia założył, że każdy chciałby mieć szansę na spełnienie swojego życzenia – a indyków brakuje – dlatego zaczął produkować plastikowe wishbone. Dzięki temu zarobił miliony dolarów, a ty ile zarabiasz?

6.Zestaw treningowy dla kota

citikitty.top

Jeśli myślisz, że koty są nieokiełznane, przetestuj CitiKitty – zestaw treningowy dla kota. Dzięki niemu istnieje całkiem spore prawdopodobieństwo, że twój pupil zacznie korzystać z toalety i zapomnisz o mniej przyjemnych rozwiązaniach kociej fizjologii. Zestaw CitiKitty w ciągu pierwszego roku swojej działalności przyniósł pomysłodawcy ponad milion dolarów.

5.Doggles

Doggles Dog + goggles = Doggles! Tak , gogle dla psów okazał się strzałem w dziesiątkę. W ciągu kilku lat działalności miliony dogglesów znalazły swoje miejsce na łebkach psich pupilów na całym świecie. Dzięki temu psy nie muszą obawiać się piasku, kamieni i tym podobnych paproków, a na dodatek wyglądają zajebiście. Chyba nie muszę dodawać, jak miliony sprzedanych psich gogli przełożyły się na grubość portfela założyciela?

Dog + goggles = Doggles! Tak , gogle dla psów okazał się strzałem w dziesiątkę. W ciągu kilku lat działalności miliony dogglesów znalazły swoje miejsce na łebkach psich pupilów na całym świecie. Dzięki temu psy nie muszą obawiać się piasku, kamieni i tym podobnych paproków, a na dodatek wyglądają zajebiście. Chyba nie muszę dodawać, jak miliony sprzedanych psich gogli przełożyły się na grubość portfela założyciela?

4.Ashley Madison.com

Ashley Madison.com Ashley Madison to strona zawierająca ogłoszenia matrymonialne dla osób będących w związkach, które mają ochotę na mały 'skok w bok'. Jak widać, nie brakuje chętnych do zdrady - portal co roku notuje zyski liczone w milionach dolarów. Wiadomo, że za zdradę się płaci - ale żeby aż tak dużo?

Ashley Madison to strona zawierająca ogłoszenia matrymonialne dla osób będących w związkach, które mają ochotę na mały ‚skok w bok’. Jak widać, nie brakuje chętnych do zdrady – portal co roku notuje zyski liczone w milionach dolarów. Wiadomo, że za zdradę się płaci – ale żeby aż tak dużo?

3.Zarezerwuj sobie miejsce w niebie!

Zarezerwuj sobie miejsce w niebie! Jedna z firm amerykańskich umożliwia zarezerwowanie sobie miejsca w niebie i przypomina, że liczba miejsc jest ograniczona (świadkowie Jehowy twierdzą podobnie). Za tą przyjemność należy zapłacić $13.79, co nie jest wygórowaną stawką jeśli weźmiemy pod uwagę, że chodzi tutaj o usługę wieczną. Firma przyjmuje również zwroty w razie, gdy usługa nie przyniosła spodziewanych efektów ;).  Strona notuje tysiące odwiedzin miesięcznie

Jedna z firm amerykańskich umożliwia zarezerwowanie sobie miejsca w niebie i przypomina, że liczba miejsc jest ograniczona (świadkowie Jehowy twierdzą podobnie). Za tą przyjemność należy zapłacić $13.79, co nie jest wygórowaną stawką jeśli weźmiemy pod uwagę, że chodzi tutaj o usługę wieczną. Firma przyjmuje również zwroty w razie, gdy usługa nie przyniosła spodziewanych efektów ;). Strona notuje tysiące odwiedzin miesięcznie

2.One milion dolar page

One milion dolar page W tym momencie to już kawałek historii, lata temu było głośno o internaucie - który postanowił zarobić milion dolarów. Przeszedł więc od słów do czynów i założył stronę  milliondollarhomepage sprzedając 1 pixel za 1 dolara. Udało się, chłopak został milionerem dzięki tak prostemu pomysłowi, który zaczął się sam promować, choć z początku wydawało się to absurdalne. Da się?

W tym momencie to już kawałek historii, lata temu było głośno o internaucie – który postanowił zarobić milion dolarów. Przeszedł więc od słów do czynów i założył stronę   milliondollarhomepage sprzedając 1 pixel za 1 dolara. Udało się, chłopak został milionerem dzięki tak prostemu pomysłowi, który zaczął się sam promować, choć z początku wydawało się to absurdalne. Da się

1.Pet Rock

pet-rock

Tak jest! Jeśli większość twoich zwierzątek opuszcza cię i udaje się do ‚lepszego miejsca’ w bardzo szybkim czasie, nie przejmuj się, jest wyjście! Pet rock to twój pupil w postaci kamienia, który będzie wiernym towarzyszem i prawdopodobnie nigdy się nie ‚zepsuje’. Firma w ciągu pierwszych 15 miesięcy działalności odniosła wielki sukces i zarobiła 15 milionów dolarów na sprzedaży kamiennych pupili. Dla zszokowanych powtórzę jeszcze raz – firma zarobiła te pieniądze na sprzedaży kamieni z imionami.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz