Tanie loty – czyli portale/programy dzięki którym odlecisz:TOP5

Tanie linie lotnicze atakują nas swoimi reklamami na każdym kroku, z billboardów uśmiechają się do nas kobiety z Gambii i garnczki z gruzińskim winem. Każdy portal i biuro podróży chce nas zapewnić, że u nich znajdziemy najtańsze połączenia lotnicze i całe wycieczki, jak to jest w rzeczywistości? Przed wami trochę inne, subiektywne zestawienie miejsc, gdzie możecie znaleźć ciekawe oferty na dalsze podróże na wakacje 2014 i nie tylko. TOP5 stron, dzięki którym znajdziecie tanie loty i wycieczki , odmienne od tych – z których korzystacie na co dzień.

5.Azuon (pełna wersja płatna)

TANIE LOTY - AZUON

TANIE LOTY – AZUON

Prezentujemy program, który analizuje oferty przewoźników poszukując najtańsze połączenia lotnicze. Duże możliwości konfigurowania wyszukiwania zwiększa szansę na znalezienie tanich lotów, które mogą sprostać twoim wymaganiom. Azuon analizuje wiele dodatkowych danych, jak na przykład historię cen określonego połączenia, co może dać pojęcie o przyszłej ich zmianie. Warto spróbować znaleźć wymarzony bilet za pośrednictwem Azuonu, nawet jeśli będzie nam za to zapłacić parę euro…

4.Forum Fly4Free

TANIE LOTY - fly4freeforum

TANIE LOTY – fly4freeforum

:)

Nie tyle sam portal, ile ludzie – którzy przesiadują na forum, zasługują tutaj na uwagę. Na forum fly4free możesz wpisać miejsce i czas, z którego chciałbyś wyruszyć – a pomocna społeczność chętnie udzieli ci informacji z których możesz skorzystać. W poszczególnych jego działach użytkownicy dzielą się napotkanymi promocjami i swoimi pomysłami, które niejednokrotnie umykają nawet najbardziej zdeterminowanemu fanatykowi tanich lotów. Co tysiąc głów to nie jedna, a więc sprawdź – czy nie czeka tam na ciebie pomysł na wakacje 2014 (albo 2015  ).

3.Matrix Airfare Search

TANIE LOTY - Matrix ITA software

TANIE LOTY – Matrix ITA software

Matrix to kolejna wyszukiwarka wielu połączeń, dzięki której znajdziesz tanie loty – jednak nie daje nam ona możliwości kupna biletów poprzez bezpośrednie odnośniki. Znalazła się na liście przede wszystkim dzięki swojej kompleksowości – reszta należy do nas.

2.Azair

TANIE LOTY - azair

TANIE LOTY – azair

Azair to portal podobny do gigantów z branży, jednak nie tak prostolinijny! Jeśli nie wiesz, gdzie lecieć – Azair pomoże ci w wyborze, wystarczy zaznaczyć opcję ‚gdziekolwiek’ w miejsce przylotu. Dodatkowo, portal nie wymaga wprowadzenia dokładnej daty wylotu i powrotu, dzięki czemu można znaleźć najbardziej atrakcyjnie cenowo loty (a nie tylko plus-minus dwa,trzy dni). Tanie loty istnieją, tylko czasami trzeba dłużej szukać!

1.Pintrip.pl

TANIE LOTY - Pintrip.pl

TANIE LOTY – Pintrip.pl

Tutaj siłą jest człowiek, który zdobywa się na publikowanie super-atrakcyjnych połączeń. Przed wami najwyżej przez nas notowana strona, dzięki której możecie dowiedzieć się o bardzo atrakcyjnych ofertach podróży z różnych lotnisk i w wybranym czasie. W przeciwieństwie do innych tego typu portali, z pintrip.pl można upolować atrakcyjne wycieczki dzięki temu, że autorzy analizują loty z różnych lotnisk i możliwości dotarcia do nich, nie ograniczacie się więc jedynie do wyszukiwania bezpośrednich lotów z lotnisk blisko was, co podbija cenę. Dzięki temu, można trafić na wycieczkę w naprawdę egzotyczne tereny za cenę nieporównywalnie mniejszą od tych proponowanych przez popularne portale zajmujące się organizacją wyjazdów. Dzięki Pintripowi znajdziesz więc nie tylko tanie loty, ale propozycję całych wycieczek i według nas zasługuje na pierwsze miejsce w zestawieniu!

Sprawdź też:Zabójcy kreatywności TOP 5 Lub Śmieszne polskie horrory TOP 10

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz