Najgorsze piosenki w historii TOP 10

Najgorsze piosenki w historii można wymieniać i wymieniać, ale które należą do top 10 – to oczywiście kwestią gustu, mimo tego faktu pozwoliliśmy sobie stworzyć listę 10 piosenek. Jak tego dokonaliśmy? Jako, że nie jesteśmy tak egocentryczni i pewni swojego gustu, przejrzeliśmy miliony list najbardziej znienawidzonych piosenek wśród internautów! Sprawdź najgorsze piosenki na świecie, wybrane między innymi przez was!

10. RICK ASTLEY – “NEVER GONNA GIVE YOU UP”!

Na zaszczytnym miejscu 10, czyli otwierającym nasz niechlubny ranking, uplasował sięRICK ASTLEY – z “Never Gonna Give You Up”!. Co skłoniło ludzi do tak ostrej krytyki w stronę młodego, utalentowanego artysty? Nie wiadomo, według nas zasługuje na szczyty radiowych TOP-list, bo przecież jest i rytm i miłość na pierwszym planie, a także nieśmiałość i piękne kobiety na drugim. Takich kawałków warto uczyć się na pamięć.

9.Party All The Time – Eddie Murphy

Eddie Murphy jest świetnym komikiem, ale kiedy komik zabiera się za śpiewanie muzyki pop, wychodzi albo arcydzieło, albo katastrofa. Co wyszło w tym wypadku? Oprócz szydła z worka, skoczny kawałek z pięknym przesłaniem „chcę cały czas imprezować”, kojarzycie rytm? Ludzie wolą jednak oglądać Eddiego Murphiego w komediach bardziej, niż słuchać jego piosenek – tym samym kawałek Party All The Time Eddiego Murphiego, znajduje się na 9 miejscu wśród najgorszych w historii.

8. Ice Ice Baby – Vanilla Ice

Przed opisem warto zaznaczyć, że Vanilla Ice zdobył tym kawałkiem Nagrodę Grammy w kategorii ‚Best Rap Solo Performance’, co świadczy o dużej jego popularności w czasach swojej świetności. Z biegiem czasu troszkę uroku uleciało, ale być może komuś się jeszcze podoba (sądząc po obecności na listach ‚the worst 10′, takich osób jest niewiele).

7.”Miracles”, Insane Clown Posse

Na temat Miracles ‚Instane Clown Posse‚ można by napisać naprawdę wiele, ale nie to – że serwują słuchaczom ambitne i godne słuchania treści. Jeśli dla ciebie słuchanie oUFO i tęczach, rybach, muzyce której nie można zobaczyć i innych cudach jest czymś wartościowym, pewnie będziesz wkurzony na umieszczenie tego kawałka na liście najgorszych piosenek w historii. Teledysk Insane Clown Posse to materiał na zupełnie oddzielny wpis.

6.”We Built This City”, Starship

Mocna pozycja! Jefferson Starship poprzez swój słowiczy głos daje nam do zrozumienia, że nie każdy utwór lat 80′ słuchany dzisiaj wyda nam się klasyczny, epicki i godny naśladowania. Ten bardziej przypomina gwiazdy naszej rodzimej sceny disco polo.Obejrzyjcie i oceńcie sami…Może Starship ‚zbuduje te miasto na Rock and Roll’u dla was.

5.”Who Let the Dogs Out?”, Baha Men

Każdy z nas słyszał tą piosenkę w swoim radiu i pewnie każdy puszczał ją na swojej imprezie… Mimo tego, Who Let the Dogs Out osiągnęła 1 miejsce wśród najgorszych utworów na świecie na liście Spinnera (lista użytkowników AOL Radio). Szczerze, nie wiem dlaczego – ale jeśli większość tak twierdzi… Według mnie fajny, soczysty kawałek o odwiecznym pytaniu każdego listonosza.

4. MILLI VANILLI – “BABY DON’T FORGET MY NUMBER”

Niech tekst piosenki przemówi w swojej obronie:
I’ve been searching high
I’ve been searching low
I want to spend spend my life with you
Ba ba ba ba ba ba ba ba
My desper youth
Ba ba ba ba ba ba ba ba
Love will see you through

Uroku całości dodają czarnoskórzy raperzy w dredach i obcisłych getrach. Nic dodać, nic ująć!

3. Alison Gold – Chinese Food

Wielką trójkę otwiera młoda gwiazda sceny POP Alison Gold, ze swoim Chinese Food!Ten kawałek mnie urzekł, nie przypuszczałem – że kiedykolwiek powstanie utwór sławiący chińszczyznę. Słuchając Chinese Food, od razu na myśl przychodzi Rebecca Black ze swoim przebojem (o tym później), wydaje się – że Alison Gold mocno do niej nawiązuje i wzorując się na idolce stworzyła porównywalny w swojej wielkości przebój na dziecięce imprezy. Niestety, w czasie osiągnięcia lat 11 podobne twory przestają być ‚cool’.

2.Rebecca Black „Friday”

‚Friday’ zawojowała internetowe listy przebojów bardzo szybko, Rebeccę Black na samym YouTube obejrzało do czasu napisania posta ponad 74 miliony internautów (choć wielu pewnie kilkakrotnie). Mi szczególnie spodobał się fragment z wymienianiem dni tygodnia:

Wczoraj był czwartek
dzisiaj is pią-piątek-
my my my jesteśmy tacy podekscytowani
[…]
Jutro jest sobota,
a potem jest niedziela

Czy Rebecca Black zasługuje na miejsce drugie? Niektórzy z pewnością usadowiliby ją oczko wyżej, ale król jest tylko jeden!

1.Justin Bieber „Baby”

Chłopięcy głos, piękna grzywka i przecudne oczy. To nie tylko opis Lecha Wałęsy, ale również Justina Biebera, dzisiejszego króla POP, którego Baby (nie mylić z kobietami) zostało obejrzane ponad 1.124.000.000 razy na YT!!! Sukces Justina wyniósł go na pierwsze miejsce głównie dlatego, że to naprawdę niesamowita sztuka zaśpiewać daremny kawałek i sprawić, żeby znała go duża część globu. Co stoi za fenomenem młodego piosenkarza? NIE WIADOMO.

ŹRÓDŁA:1,2,3,4

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz