Najdziwniejsze pomysły na biznes – TOP 10

Chcesz zostać milionerem, ale nie masz pomysłu na biznes, a w Totolotka wyjątkowo Ci nie idzie? A może zrezygnowałeś właśnie z pomysłu tylko dlatego, że wszystkim dookoła wydał  się idiotyczny? Skoro właściciele firm z naszego rankingu zarabiają krocie, to może warto do niego wrócić? Oto TOP 10 najdziwniejszych pomysłów na biznes, które osiągnęły sukces! 

10. Wyrwij sobie włosy z nosa!

10. Wyrwij sobie włosy z nosa! - hanage

Japończycy wyszli naprzeciw potrzebom ludzi, których drażnią włosy w nosach ich znajomych. Chololito anonimowy system informowania o tym, żeby się ich pozbyć. Usługa przeznaczona była, a jakże, na rynek japoński. Cieszyła się jednak taką popularnością, że doczekała się niedawno angielskiego wydania.

Na czym dokładnie polega? Na stronie internetowej wypełniasz prosty formularz składający się z pytań o imię, adres email a także ilość wystających włosów i ich dokładną lokalizację. Dodatkowo możesz wybrać ton wiadomości: neutralny, mocny, rozkazujący i pogardliwy. I co? I liczysz, że gdy spotkasz znów swojego poinformowanego anonimowo kumpla nie będzie miał już kudłów w nosie!

9. Podatki i nagie księgowe – przyjemne z pożytecznym

bi-70908

 Zbliża się koniec kwietnia, a tym samym koniec okresu rozliczeniowego. Dla wielu to czas zgrozy, chaotycznego wypełniania PITów, i wizyt u nudnego księgowego. W RPA pewna firma postanowiła uprzyjemnić klientom ten smutny obowiązek. Skorzystaj z ich usług, a przyślą ci nagą księgową, która zajmie się … twoimi papierami. Nagie biznesy, po fryzjerze i myjni samochodowej, weszły zatem w nowe pole. Tylko czekać, aż firma zawita do Polski!

8. Wynajem babć

z16478558Q,Babcia

To, jak ważna jest babcia wie każdy wnuk. W krajach, które są celem emigracji pojawia się zatem problem – rodziny często wyjeżdżają do nich bez dziadków. Jednym z takich przypadków jest Australia. Na przeciw samotnym wnukom wychodzi internetowa wypożyczalnia babć. Za pośrednictwem strony Grandmasforhire można zamówić babcię, która będzie z nami dziergać na drutach, piec ciasto czy czytać bajkę.

7. Kacobus

g-10


Każdy chyba wie, co to znaczy mieć kaca. Każdy kto to wie, wie ile dałby, żeby go nie mieć. Teraz jest na to szansa! No, pod warunkiem, że mieszkasz w Stanach. Tam działa firma, która dysponuje Kacobusem. Na jego pokładzie zostaniesz odpowiednio nawodniony, dostaniesz też porcję leków przeciwzapalnych i takich, które pomogą ci zwalczyć nudności. Po ciężkiej nocy możesz całkiem szybko wrócić do żywych. Możesz też pomyśleć dzień wcześniej, czy warto. 

6. Bądź jak skazaniec – zjedz ostatni posiłek!

last-meal-delivery-service


Last Meal Delivery System to biznes funkcjonujący w Toronto. Dzięki niemu możesz zamówić posiłek, który zażyczyli sobie więźniowie tuż przed wykonaniem na nich kary śmierci. Żeby było dziwniej, gratis otrzymasz papierową maskę z twarzą skazanego. Na szczęście firma nie oferuje jeszcze samej egzekucji. Kto wie – może to kolejny dobry pomysł na biznes? Takie rzeczy tylko w Ameryce. 

5. Chcesz być rolnikiem, ale nie wiesz, czy się do tego nadajesz?

big_1


Chcesz być rolnikiem, ale nie wiesz, czy się do tego nadajesz? Oprócz Japonii i USA Australia dołącza do miejsc, gdzie najdziwniejsze pomysły na biznes przynoszą pieniądze. Możesz tam bowiem, oprócz babć, wypożyczyć sobie kury i sprawdzić, czy dobrze czujesz się w farmerskich dżinsach. Jeśli tylko nowa fucha ci się spodoba, zostawiasz sobie swoich skrzydlatych przyjaciół. Jeśli jednak uznasz, że nie po drodze ci z nielotami, zwracasz zwierzęta i płacisz tylko za czas, jaki spędziły w twoim kurniku. Ot, taki kurzy leasing.

4. Wybacz mi!

Kot-w-butach


Przed laty w polskiej telewizji leciał program, w którym ludzie przed kamerami przepraszali swoje ofiary. W Japonii powstała firma, których usługi kierowane są również do winowajców. Tym razem jednak wynajmujesz kogoś, kto w twoim imieniu załatwi przykrą sprawę. Osoba za ciebie przeprasza, korzy się, prosi o wybaczenie i wyraża żal. Płacz jest jest dodatkowo płatny.

3. Wódka w tubce

3-wodka-GO


Jak mówiły kiedyś słowa reklamy chipsów – Ręka sama w tubie dłubie! W tej tubie nie ma jednak przysmaków dla dzieci. Nie ma też pasty do zębów. Wręcz przeciwnie – jest coś, co nie służy odświeżeniu oddechu. Jest wódka? Po co to komu? Komu to potrzebne? Tym, którzy ominąć chcą zakaz wnoszenia butelek alkoholu na różne imprezy. Skoro można zrobić pyszne mleko w tubce, dlaczego nie alkohol? Pomysł jest do prawdy świetny. 

2. Adwokaci … termitów

wp_int_mrowka_388


Wysoki sądzie – mój klient jest niewinny zarzucanego czynu… zjedzenia stołu! Prawnicy – oczywiście w USA – bronią nie tylko wilków z Wall Street, ale i … termitów. W Tampie na Florydzie powstała kancelaria Cardillo law LLC, która specjalizuje się we wszystkich sprawach mniej lub bardziej bezpośrednio związanych z działalnością tych mało przyjaznych insektów. Firma Pete’a Cardillo broni bowiem firm ubezpieczeniowych, agentów nieruchomości, a także firm, którym nie wyszło, wbrew zapowiedziom, zwalczanie ich działalności.

1. Alibi za 9,99

1426191219-dLT_L5


To nie tak, jak myślisz, kochanie! Ależ szefie, to nie moja wina! Panie władzo, to nie ja! Ile razy musiałeś szybko znaleźć alibi dla poczynań, którymi nie chcesz się chwalić innym? I to nie ze względu na wrodzoną skromność? Pracownicy serwisu Alibinetwork.com potwierdzą wszystko, co trzeba. I to jużod 9,99$! Może to nie najbardziej moralny i – trzeba przyznać – nieco dziwny sposób na biznes, ale jego pomysłodawcy nie mogą narzekać na brak roboty. Żona będzie dumna, że wczorajszej nocy ratowałeś świat, szef nie będzie miał pretensji, policja nie będzie chciała wsadzić cię za kratki. W ofercie fikcyjne szkolenia, konferencje, wymówki, zapewnienia, rachunki, Wszystko, co sprawi, że sprawiedliwość będzie po twojej stronie!

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz