Ciekawe strony internetowe vol.III

Ciekawe strony internetowe – sposób na nudę!

Na Dobogo.pl pojawiły się już dwa artykuły z najciekawszymi stronami internetowymi i obie wersje cieszą się niesamowitym powodzeniem! Nie było więc innego wyjścia, niż przygotowywanie kolejnych edycji postów właśnie z tej serii. Najciekawsze strony będące lekiem na nudę są przetestowanymi przeze mnie, czyli – drodzy czytelnicy – macie około 50% szans na to, że w jakikolwiek sposób was zainteresują. Jeśli ten temat okaże się równie popularny jak poprzednie, być może dojdę do wniosku – że nie jestem aż tak aspołeczny, za jakiego się uważam…Do dzieła!
(poprzednie wersje – najciekawsze strony vol.I oraz vol.II)

YouAreListening

YouAreListening - Ciekawe strony internetowe vol.III
YouAreListening

Całe dnie minęły, zanim zdecydowałem się przydzielić powyższą stronę do tych ciekawych, a nie bezużytecznych(klik). Jestem fanem odpoczywania przy różnego rodzaju dźwiękach – przyrody, muzyki instrumentalnej, a po znalezieniu YouAreListening – dodaję do tego odgłosy miasta. Bo tym właśnie jest ta strona – kontenerem w którym zapisane są ścieżki dźwiękowe z odgłosami funkcjonowania przedmieść, lotnisk, metra i wielu innych miejsc w amerykańskich miastach.

Zoomquit

zoomquit

zoomquit

Powyższe strony wymagały od ciebie zbyt wiele uwagi? Nie ma problemu – już serwujemy kolejną – Zoomquit zapewni ci nieabsorbującą rozrywkę polegającą na gapieniu się w niekończący się obrazek. Podziel się odkryciem, jeśli dotrwasz do jego końca. Strona może również służyć domowym eksperymentatorom w znalezieniu odpowiedzi na pytanie „czy świat jest fraktalem?”

Narysuj okrąg

narysuj okrag

narysuj okrag

Coś dla perfekcjonistów, naszym celem jest narysowanie okręgu jak najbardziej zbliżonego do ideału. Za nasz produkt finalny otrzymujemy punkty – tym więcej – im bliżej okręgu nasze dzieło się znalazło. Mój rekord po kilku minutach – 38 punktów, przebijesz? Sprawdź tutaj.

WeaveSilk

drawsilk

drawsilk

Co tu dużo pisać, można popaćkać na ekranie światłem i puścić wodze fantazji tworząc ciekawe – kosmiczne pejzaże, które później ustawisz sobie na tapecie. Idealne na jesienne wieczory przy akompaniamencie spokojnej, instrumentalnej muzyki.

Kuku Kube

Kuku Kube

Kuku Kube

Kuku Kube służy do zabijania nudy, denerwowania i uzależniania na raz. Naszym zadaniem jest wyszukiwanie kwadracika różniącego się odcieniem od pozostałych.Początkowo jest całkiem łatwo i przyjemnie, ale wraz z wydłużaniem się czasu rozgrywki, prosta gra zamienia się w grę bardzo absorbującą nasz wzrok. Dołóżmy do tego punktację, którą można się chwalić, a finalnie dostaniemy całkiem zgrabny hicior wśród przeglądarkowych gier. Sprawdź tutaj. Możesz zamieścić swój rekord w komentarzu :).

HomeStartRunner

homestartrunner

homestartrunner

HomeStartRunner zabiera nas w sentymentalną podróż po postaciach, grach i paru innych, bardzo dziwnych rzeczach z ubiegłej epoki i nie tylko. Chciałem tę stronę streścić w jednym zdaniu, ale to chyba nie możliwe. Tak czy inaczej, HomeStartRunner zapewni nam minimum kilkanaście minut rozrywki, może nie najwyższych lotów – ale z pewnością kilkoro z was się uśmiechnie. A tymczasem, w przygotowaniu kolejna odsłona serii!

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz