Ciekawe strony internetowe – o których nie miałeś pojęcia! vol.II

Znudzony słabymi i powtarzającymi się treściami w bagnie internetu? W związku z dużą popularnością poprzedniego tematu, który zaserwował wam 10 ultra ciekawych stron – przedstawiamy nową dawkę internetowych ciekawostek! TOP5 – Ciekawe strony internetowe przed wami!

5.Background Burner

Background Burner

Jeśli jesteś początkującym grafikiem, bądź w ogóle się nie znasz na ‚tych’ sprawach,Background Burner może być bardzo użytecznym narzędziem. Dzięki tej stronie, możesz w trybie online usunąć tło z wybranych przez siebie zdjęć, a następnie ściągnąć zmodyfikowany obraz na swój dysk. Wystarczy zuploadować zdjęcie, wybrać tryb usuwania tła i kliknąć na guzik realizacji. Voila!

4.Forgotify

Forgotify strona

Forgotify strona

Prawdziwa perełka wśród serwisów, które opisujemy – dla miłośników muzyki przede wszystkim. Dzięki połączeniu z serwisem Spotify, Forgotify umożliwia przesłuchiwanie albumów/kawałków, które nigdy nie zostały wcześniej odsłuchane. Będziesz pierwszy, jedyny i unikalny, to na ciebie pierwszego spłynie egoistyczny i łechcący ego fakt otrzymania pierwszeństwa. Potem spytaj znajomych, czy słyszeli np. Circo do Zeca Furreca (ja trafiłem akurat na to…). Każdy będzie myślał, że jesteś znawcą, a to tylko bajka audio.

3.Have I Been Pwned?

Have i been pwned?

Jeśli podejrzewasz, że twój komputer, domena, mail bądź konto na Adobe zostało zaatakowane przez osobę z zewnątrz, dzięki Have I Been Pwned, masz okazję to sprawdzić. Wystarczy w odpowiednim polu wpisać maila, domenę bądź login, kliknąć „PWNED?” i już wynik porównywania tych informacji z bazą danych celów ataków wyświetli się na ekranie.

2.My 80′s TV

My80's Tv Strona

My80′s Tv Strona

Jedna z najciekawszych stron w internecie, na które natknąłem się ostatnimi czasy. Utrzymana w klimacie rodem z początków internetu, My80′s TV pozwala użytkownikowi na słuchanie radia/oglądanie telewizji wyciągniętych żywcem z lat 1980 – 1989. Jeśli jesteś internautą, który swoje najlepsze lata ma już za sobą, możesz odbyć fascynującą i sentymentalną podróż w przeszłość, dla całej reszty – edukacyjna ciekawostka! Polecam na imprezy (opcja music)!

1.Supercook

Supercook strona

Supercook strona

W telewizji ostatniego czasu furorę robią programy kulinarne i można powiedzieć, że ja sam również stałem się swego rodzaju pasjonatą przygód kuchennych. Mimo stale poszerzającej się wiedzy i (nieskromnie) rosnącego talentu w tej dziedzinie, zdarzają mi się dni, kiedy brakuje mi pomysłu na obiad czy kolację. W takim wypadku wystarczy otworzyć lodówkę, wejść na stronę Supercook, zaznaczyć składniki jakie posiadamy i wybrać przepis, który proponuje w czasie rzeczywistym przeglądarka na stronie. Tak! Różne kombinacje potraw z twoich składników zostaną wyświetlone i będziesz mógł zabrać się za gotowanie! (wymagany j. angielski)

Mam nadzieję, że i ta porcja stron internetowych wzbudziła u was zainteresowanie równie wielkie, jak poprzednia I część. Napisz w komentarzu swoje propozycje i sugestie!

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz